Jak pracujeme

Práce AspectWorks stojí na agilní metodice a prvotřídním návrhu, vývoji i dodávce finálního řešení.
 height
Analýzy

Jádrem každého projektu jsou byznysové cíle klienta. V analytické fázi se snažíme porozumět stávající situaci a vyhodnotit klientovy potřeby. Díky tomu umíme navrhovat ta nejlepší možná technologická řešení. Protože je každý klient odlišný, je naší nejdůležitější misí hned na úvod odhalit jeho specifika.

 height
Rozhovory

Naslouchání klientů dáváme velký důraz. Interview vedeme s klíčovými lidmi z různých odvětví, abychom dostali co nejdetailnější vhled a dokázali porozumět klientovým konkrétním potřebám. Takto důkladná práce nám pomáhá odhalit, zda není potřeba výstupy úvodní analýzy upravit a přizpůsobit jim zadání.

 height
Návrh řešení

Na základě získaných informací přichází tým technických odborníků AspectWorks s vlastním řešením. Ačkoliv umíme navrhovat prvotřídní software na zelené louce, vždy hledáme cesty, jak využít již navržená softwarová řešení. Díky tomu snižujeme ceny i dodací lhůty na minimum.

 height
Vývoj

Máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem nového softwaru, adaptováním již vyvinutých softwarových řešení i propojováním nových systémů s těmi stávajícími. Naše metodika založená na agilním vývoji nám umožňuje flexibilitu při práci a transparentnost ve směru ke klientům. Hlavním úkolem je vždy naplnit jejich potřeby.

 height
Zaškolení

Poskytujeme široké možnosti zaškolení klientů. Využíváme vlastní oficiální materiály Salesforce i možnosti individuálního školení klientovi na míru. Vzdělávání přizpůsobujeme všem stupňům uživatelské pokročilosti, od koncových uživatelů přes manažery až po administrátory a klientovy vlastní vývojáře.

 height
Servis

Rozumíme, jak důležitá je pro naše klienty záruka a zákaznický servis. Proto nabízíme rozšířené služby, zahrnující řízení systému na dálku i návštěvy u klienta. Náš tým má zkušenosti se stovkami dodávek, takže umí vždy přijít s rychlým řešením jakéhokoliv problému.

 data-srcset

Naše služby

Podívejte se na nabídku našich služeb

Prohlédnout služby

Zůstaňme v kontaktu

Posuňte s námi své služby dál. Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás