Kdo jsme

AW Solutions je konzultační a vývojářská firma, která pomáhá svým klientům růst. Specializujeme se na implementaci softwaru Salesforce, který umožňuje společnostem zefektivnit interní procesy a zkvalitnit služby. Své know-how opíráme o 14 let zkušeností a více než 380 úspěšných projektů pro ty největší klienty napříč 3 kontinenty.

 data-srcset
 data-srcset

O nás v číslech

107 Certifikátů Zobrazit vše
195 Implementací
436 Projektů Zobrazit víc
15 Let
21 Zemí (USA, EU, Afrika, Blízký Východ)
9 Sektorů
 data-srcset

Prvotřídní práce na prvním místě

Měřítkem kvality práce AspectWorks  je spokojenost klientů s výsledky. Důležité pro nás nejsou jen splněná očekávání klientů, ale také dodávka bezchybného, důkladně otestovaného systému.

Svou práci stavíme na agilních metodikách, které zvyšují pravděpodobnost úspěšného projektu, na bližší spolupráci s klientem a rychlé dodávce dokončeného produktu.

Náš software se pružně přizpůsobuje požadavkům klienta, který je vždy součástí vývoje – kdykoliv si s maximální transparentností může ověřit stav projektu. A pokud vyjde najevo, že jsou třeba nečekané změny, přistupujeme k nim bez váhání.

Přidaná hodnota v kterékoli fázi

Nabízíme konzultace a dodávku softwaru pro startupy i velké stabilní společnosti. Ve všech případech vycházíme z konkrétních byznysových cílů, k jejich splnění vždy volíme nevhodnější technická řešení.

Přebíráme zodpovědnost za úspěch našich projektů, proto do nich zapojujeme naše největší odborníky. Během analýz důkladně identifikujeme aktuální potřeby a rizika a na jejich základě rozhodujeme o dalším postupu.

Protože projekty vyvíjíme v rámci agilních sprintů, můžeme na základě zpětné vazby koncových uživatelů a klienta průběžně iterovat výstupy. Připravený software ověřujeme důkladným testováním a efektivně propojujeme se stávajícími procesy firmy. 

 data-srcset

Co o nás říkají klienti

“Během svého působení prokázali schopnost rychle se zorientovat v problémech, dodávat vysoce kvalitní implementaci, a úspěšně se začlenili do našeho vývojového týmu. ” Ondřej Šňupárek Ředitel divize IT vývoje, Air Bank, a.s. Prohlédnout reference
 srcset
 data-srcset

Jedinečný tým

V našem zkušeném týmu se potkávají excelentní profesní schopnosti s přátelským přístupem. Jsme zapálení do byznysu našich klientů i do moderních technologií.

Chcete se k nám přidat?

Kariéra v AspectWorks

Jedinečná firemní kultura

 srcset
Práce je pro nás zábavou...
 srcset
Jsme zodpovědní a dodržujeme své závazky.
 srcset
Rozvíjíme týmovou spolupráci.
 srcset
Učíme se a sdílíme své znalosti s kolegy.

Náš závazek

Od založení v roce 2005 vyrostla firma AspectWorks z malého startupu do společnosti, která nabízí softwarová řešení na světové úrovni. Vyvíjíme spolehlivé systémy a poskytujeme know-how špičkových vývojářů, IT architektů, analytiků, programátorů, testerů a projektových manažerů desítkám klientů z celého světa. V AspektWorks je prvotřídní práce vždy na prvním místě.

 data-srcset

Naše služby

Podívejte se na nabídku našich služeb

Prohlédnout služby

Zůstaňme ve spojení

Posuňte s námi své služby dál. Kontaktujte nás ještě dnes!

Kontaktujte nás