Naše služby

Kvalita a profesionální přístup patří k nejdůležitějším hodnotám AspectWorks. V rámci řešení Salesforce vám poskytneme kompletní servis od seznámení se základní koncepcí a ukázky systému, přes důležité analýzy a implementace na míru, až po kompletní zaškolení a podporu.

 srcset
 data-srcset

Kompletní řešení Salesforce

Salesforce je celosvětově CRM č. 1 a reprezentuje platformu, která roste s vaší společností. Platforma Salesforce je vhodná pro firmy všech velikostí a dokáže se přizpůsobit měnícím se požadavkům s růstem vaší společnosti. Pomáhá řídit obchodní a marketingové procesy, zákaznický servis, vývoje aplikací nebo Business Intelligence, vše zajistíte v rámci platformy Salesforce.

 data-srcset

Další technologie v našem portfoliu

Používáme zavedené integrační platformy i open-source nástroje a propojujeme existující systémy a aplikace do větších řešení.

Zobrazit
  • Java a JEE standardy (JSP, EJB, JPA, servlets)
  • Spring Framework, Hibernate
  • HTML, CSS, JavaScript, AngularJS
  • Unit testy, Mockito, Selenium
  • REST API, webové služby, microservisy ESB
  • Apache Tomcat, JBoss, IBM WebSphere, Oracle WebLogic
  • Oracle, MySQL, MSSQL a další databáze
 data-srcset  data-srcset

Dosažené úspěchy s našimi zákazníky

 srcset

Společnost Aspectworks s.r.o. realizuje projekt Nová aplikace SalesForce Mirror pro SalesForce CRM, jehož cílem je tvorba nových nástrojů a funkčních celků systému Salesforce. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK). Společnost AspectWorks s.r.o realizuje projekt Účast společnosti AspectWorks na ICT veletrzích, jehož cílem je podpořit další růst společnosti AspectWorks skrze marketingovou podporu na nových trzích mimo ČR, která se následně projeví mezinárodní expanzi a širších exportních možnostech. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).