Salesforce Developer

Milena Marková

Salesforce & OutSystems Team Manager

V Aspectu mám na starosti tým Salesforce – od stážistů, přes juniory až po naše senior SF developery a konzultanty. Jsme skvělá parta lidí, co umí zabrat, vzájemně si pomáháme a učíme se jeden od druhého. Hledáme do týmu parťáky, co to mají také tak a láká je pracovat se špičkovou technologií na rozmanitých projektech. Tvojí prací bude nejen psaní kódu, ale časem to může být i konzultace požadavků přímo se zákazníky nebo návrhy vhodného řešení.

kontaktujte mě na: milena.markova@aspectworks.com

Zajímá Tě vývoj webových aplikací na moderní cloudové Java-like platformě? Chceš pracovat v českém software-house, který je partnerem globálních technologických lídrů? Je Ti sympatické neformální pracovní prostředí firmy, kde work-life ballance není jen marketingové heslo, ale něco, co skutečně žijeme? Chceš zjistit, kdo jsou Astro, Blaze, Appy nebo Einstein v úžasném Salesforce světě?

Pokud ano, pak Ti v AspectWorks rádi představíme pozici v našem Salesforce týmu!

Na platformě Salesforce dodáváme našim zákazníkům špičkové CRM, ale i další podnikové systémy. Na platformě jde totiž vyvinout téměř cokoliv. K tomu používáme programovací jazyk Apex, který je z 80% odvozen z Javy.

Vedle OOP (ideální jsou zkušenosti s Javou, C, PHP nebo Ruby) naši vývojáři potřebují znát také JavaScript, HTML, CSS a SQL.

S tímto tech-stackem a naším propracovaným vzdělávacím plánem dokážeš na této platformě samostatně vyvíjet v rámci několika týdnů. A pokud už Salesforce znáš, náležitě to oceníme!

Na počátku našeho Salesforce týmu byli 4 vývojáři. Dnes máme v týmu asi 20 kolegů, kteří se také často potkávají jako přátelé. Rádi mezi sebou přivítají další developery, kteří si zakládají na čistotě kódu a vysokých standardech vývoje software. Kromě toho ale bude fajn, abys k našemu týmu zapadl i lidsky.

To celkem dobře poznáme už během prvního seznámení, po kterém Ti v ideálním případě hned druhý den můžeme dát pracovní nabídku.

Co bude tedy náplní práce?

Vývoj a přizpůsobení platformy a její integrace s okolními systémy.

Implementace řešení u významných klientů a partnerů.

Zapojení do dalších činností na projektu: spolupráce na pre-sales aktivitách, analýza požadavků a zefektivnění procesů, konzultace u klienta.

A proč se přidat právě k AspectWorks?

Dáme Ti možnost být součástí jednoho z největších a technicky nejvyspělejších Salesforce týmů v ČR.

Podpoříme Tě maximálně v dalším vzdělávání, které Ti ušijeme na míru.

Nabídneme Ti účast na zajímavých konferencích v ČR i zahraničí.

Budeme Tě podporovat v získání potřebných certifikací.

Pracovní dobu si zvolíš podle sebe a můžeš využít home-office.

Můžeš čerpat 25 dní dovolené, k tomu sick-days nebo delší neplacené volno, když budeš chtít zrovna víc cestovat po světě.

Dostaneš firemní PC DELL nebo můžeš využít systém BYOD a pracovat třeba na Macu.

Na svačinu a obědy nemusíš chodit daleko, dvě patra pod námi je kantýna MB Food.

O standardní benefity Tě také nepřipravíme – stravenky, vstupenky do pražské ZOO nebo plzeňské Techmanie, občerstvení v kuchyňce, Cafeteria program, Multisportka, teambuildingy a mnoho dalšího u nás samozřejmě nechybí.

Spolupráce je možná na HPP / IČO.

Všichni se tu známe, tykáme si a budeš se běžně potkávat i s majiteli, kteří sami začínali jako vývojáři.

Zpět

Zaujala vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis. Talentovaní a schopní lidé u nás mají dveře otevřené.

Poslat životopis

Sdílet

Nenašli jste svou pozici?
Umíme vytvořit i pozice na míru vašim dovednostem.

Napište nám!

Kontakt
 data-srcset