Konference Vyber CRM 2018

konference vyber CRM
 data-srcset

V letošním roce jste se na konferenci Vyber CRM, která proběhla 25.dubna 2018 v Konferenčním centru City Praha, mohli dozvědět „Jak vybrat CRM pro růst vašeho byznysu“. Akce navazovala na loňský úspěšný první ročník a byla určena zástupcům společností, které hledají vhodné CRM, i těm, kteří ho již zavedli a chtěli se podělit o své dobré i špatné zkušenosti.

AspectWorks zde nemohl samozřejmě opět chybět a prezentoval se jako Zlatý partner.

konference vyber CRM_2

Během celého dne si mohli účastníci konference poslechnout několik prezentací, navštívit workshopy či vyměnit si zkušenosti zákazníků s výběrem CRM. Za společnost AspectWorks vystoupil Ředitel společnosti, Jan Svatoš, a se svou prezentací „CRM jako středobod firmy“ nastínil, jakým způsobem mohlo být CRM chápáno v minulosti. Vysvětlil, že v dnešní době již není CRM vnímáno pouze jako databáze, ale má mnohem komplexnější užitek pro nejedno oddělení ve společnosti. V prezentaci nechyběla také doporučení a ukázka některých našich úspěšných implementací Salesforce s konkrétními příklady využití našimi zákazníky.

konference vyber CRM_3
konference vyber CRM_4

Na konci celé konference nechyběla panelová diskuze, kde měli účastníci možnost položit své otázky vybraným řečníkům. Za naši společnost odpovídal Obchodní zástupce, Petr Holub.

konference vyber CRM_5

Celá konference proběhla velmi úspěšně, takže se těšíme zase příští rok na shledanou!

konference vyber CRM_6

Podívejte se na naše semináře a školení ZDE.

Zpět

Posuňte s námi své služby dál.

Nasměrujeme vás správným směrem!

Kontakujte nás