Vyhráli jsme #1 Salesforce Hackathon!

 data-srcset
 data-srcset

#1 Salesforce Non-Profit Hackathon se uskutečnil 6. a 7. dubna v Praze. Jedná se o akci, která byla realizována na podporu neziskových organizací. Neziskovky zde dostaly prostor pro prezentaci svých specifických potřeb v oblastí CRM a soutěžní týmy měly pak 24 hodin na to, aby jim vyvinuli odpovídající řešení na míru.

A my jsme u toho nemohli chybět!

Zájem byl v našich řadách tak velký, že jsme nakonec nesestavili jeden, ale rovnou dva týmy. Tým 1 se skládal ze dvou zkušených developerů a naší juniornější vývojářky. Do Týmu 2 byli nominováni dva vývojáři a jeden administrátor.

Začalo se v pátek po obědě, kdy si týmy vylosovaly témata, která mají zpracovat. Jelo se prakticky nonstop až do druhého dne. Pro různé konzultace ohledně zadání měly týmy v průběhu soutěže k dispozici zástupce zadavatelů a také mohly konzultovat případné problémy s mentory, kteří zde působili jako poradci. Pro zpříjemnění soutěže byla pro všechny účastníky připravena odpočinková místnost, měli k dispozici kuchyňku s občerstvením nebo i sprchu.

Během noci některé týmy postupně odpadaly a šly spát, ale naši borci ne – například jeden z kolegů si nešel lehnout vůbec. ? Druhý den se už ale začala projevovat únava, dobrá nálada se chvílemi vytrácela, ale jelo se naplno dál až do uzávěrky. Následovaly prezentace jednotlivých děl a pak už to bylo na porotě.

hackathon Salesforce_2

S napětím jsme doufali, že se alespoň jeden tým umístí na medailových pozicích. A hned třetí místo získal náš druhý tým! Radost byla obrovská, ale to jsme ještě netušili, že náš první tým se nakonec umístí na PRVNÍM místě! Zavládla totální euforie – mít oba týmy na bedně – v to jsme nedoufali ani v těch nejdivočejších snech.

Akce se nám natolik líbila, že se jistě budeme účastnit i příště. Tak zase za rok na Salesforce Hackathonu!

Více o informací najdete také ZDE.

Zpět

Posuňte s námi své služby dál.

Nasměrujeme vás správným směrem!

Kontakujte nás